Menu
Krepšelis

Plaukų džiovintuvai

Mūsų augintinių kailio džiovintuvas yra sukurtas profesionaliai kailio priežiūrai namuose! Galingą oro srovę sukuriantis, du variklius turintis džiovintuvas, sutaupo laiko bei išdžiovina jūsų mažų ir didelių šunų bei kitų augintinių kailius greitai ir kruopščiai! Šis džiovintuvas turi 2 reguliuojamu..
138.83€
Be PVM:138.83€
Mūsų profesionalus plaukų džiovintuvas augintiniams padės jums greitai bei kruopščiai išdžiovinti savo šuns kailį. Tuo tarpu reguliuojamas vieno variklio džiovintuvo augintiniams stovas užtikrins puikų aukštį šukuojant, tad jums nereikės lenktis! Plaukų džiovintuvas veikia tyliai, tad jūsų augintini..
201.57€
Be PVM:201.57€
Plaukų džiovintuvas augintiniams, juodas, plastikas ir plienas Plaukų džiovintuvas augintiniams, juodas, plastikas ir plienas
Naujiena
Mūsų plaukų džiovintuvas augintiniams yra skirtas profesionaliai jūsų augintio kailio priežiūrai namuose, o stovas užtikrina, kad šukavimui skirta zona bus lengviau pasiekiama, tad jums nereikės lenktis. Dvigubo variklio skleidžiamas galingas oro srautas leis jums greitai bei kruopščiai išdžiovinti ..
212.25€
Be PVM:212.25€
Su mūsų profesionaliu plaukų džiovintuvu šuniui galėsite greitai ir kruopščiai išdžiovinti savo šuns kailį. Džiovintuvas taip pat puikiai tiks ir kitiems augintiniams Plaukų džiovintuvas veikia tyliai. Tai padeda nuraminti jūsų vietoje nenustygstantį augintinį ir užtikrina patogumą aptarnaujančiam p..
150.84€
Be PVM:150.84€
Su patogesniu prieinamumu ir galimybe nesilankstyti, naudodami mūsų praktišką kailio džiovintuvo stovą, sukurkite patogesnę erdvę prižiūrėti augintinių kailį! Šiam stovui tinka dvigubi džiovintuvai. Džiovintuvo stovas yra pagamintas iš milteliniu būdu dengto stipraus plieno. Keturių kojų pagrindas s..
74.74€
Be PVM:74.74€
Su mūsų praktišku plaukų džiovintuvo augintiniams stovu užtikrinkite, kad kailio priežiūrai skirta zona bus lengviau pasiekiama! Be to, jums nereikės lankstytis. Šis stovas tinka vieną variklį turinčiam džiovintuvui. Džiovintuvo laikiklis yra pagamintas iš tvirto milteliniu būdu dengto plieno. Ketur..
66.74€
Be PVM:66.74€
Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (1 puslapių)