Menu
Krepšelis

Maistas paukščiams

Šis aukščiausios kokybės lesalas paukščiams susideda iš daug energijos suteikiančių maistingųjų medžiagų mišinio, kuris puikiai tiks pakabinamoms lesykloms ir pastatomoms lesyklėlėms. Šioje sėklų pakuotėje paukščiams yra proporcingas kiekis sorgo, kviečių, avižų, saulėgrąžų sėklų ir sorų, kurie sute..
44.05€
Be PVM:44.05€
Šis aukščiausios kokybės, iš saulėgrąžų sėklų susidedantis lesalas paukščiams puikiai tinka pakabinamoms ir pastatomoms lesykloms. Saulėgrąžų sėklose yra gausu nepakeičiamų aminorūgščių, fluoro, geležies, vario, magnio ir svarbių vitaminų, kurie suteiks energijos ir užtikrins, kad šaltaisiais žiemos..
70.75€
Be PVM:70.75€
Šie 10 vnt. penkių rūšių paukščių lesalo kokoso kevale suteikia aukščiausios kokybės riebalų ir baltymų mišinį, taip užtikrinant laukiniams paukščiams papildomą energijos dozę. Juose yra proporcingas kiekis kokybiškų žaliavų, įskaitant sėklas, valgomąsias grūdų kirmeles, razinas ir riešutus, taip su..
33.36€
Be PVM:33.36€
Riebalų kamuoliai su tinkleliais, 200vnt., 90g Riebalų kamuoliai su tinkleliais, 200vnt., 90g
Naujiena
Šie aukščiausios kokybės riebalų kamuoliai paukščiams susideda iš daug energijos suteikiančių maistingųjų medžiagų kupinų žaliavų mišinio, puikiai tinkančio laukiniams paukščiams. Šiuose riebalų kamuoliuose yra proporcingas kiekis tokių grūdų, kaip kviečiai ir kukurūzai bei sėklų, kaip saulėgrąžos i..
57.39€
Be PVM:57.39€
Šie aukščiausios kokybės riebalų kamuoliai paukščiams susideda iš daug energijos suteikiančių maistingųjų medžiagų kupinų žaliavų mišinio, puikiai tinkančio laukiniams paukščiams. Šiuose riebalų kamuoliuose yra proporcingas kiekis tokių grūdų, kaip kviečiai ir kukurūzai bei sėklų (saulėgrąžų ir sorg..
46.72€
Be PVM:46.72€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)